post

Vademecum kibica przed Turniejem o Solną Piłkę

V edycja Turnieju o Solną Piłkę pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka, zbliża się wielkimi krokami! Dlatego pragniemy zestawić w jednym miejscu wszystkie dotychczasowe informacje jakie przedstawiliśmy o naszych tegorocznych uczestnikach.

K.S. DevelopRes Rzeszów – czyli chyba najbardziej wyczekiwana drużyna, która w przedostatni weekend września zawita do Solnego Miasta! Poniżej kilka ciekawostek o drużynie z Rzeszowa:

#VolleyWrocław – drugi zespół, który posiada w swoich szeregach akcent wielicki. Więcej an ten temat w artykule:

E.Leclerc Radomka Radom – Młody zespół, który w szybkim tempie pnie się w górę! Jak wyglądała historia siatkówki kobiecej w Radomiu? Dlaczego Miasto Radom można śmiało nazwać „miastem sportu”? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w poniższym odnośniku:

Energa MKS Kalisz – Zespół z ogromną historią, który wraca po przerwie na najwyższą półkę w krajowej siatkówce! Ile ma medali na swoim koncie? Sprawdzicie to w odnośniku:

Rote Raben Vilsbiburg – Pierwszy uczestnik naszego turnieju z obcego kraju. Ponadto posiadający w sztabie szkoleniowym dobrze znaną osobę. Kogo? Informujemy w artykule: