post

Tie-Break – czyli 15 pytań do… Kamili Colik

Drugi już wywiad z naszą Tygrysicą w ramach cyklu Tie-Break – czyli 15 pytań do… Tym razem dowiemy się czegoś więcej od naszej libero – Kamili Colik.

Tie-Break – czyli 15 pytań do… to cykl tytułowych 15 stałych pytań, tak jak 15 punktów, które teoretycznie dają zwycięstwo w decydującym piątym secie. Dzięki temu cyklowi będziemy mogli trochę lepiej poznać nasze zawodniczki, które w sezonie 2019/20 bronią żółto-zielono-niebieskich barw.

Na nasze pytania odpowiedziała Kamila Colik, czyli zdaniem Ewy Bimkiewicz największy żartowniś naszego zespołu. Zapraszamy do sprawdzenia kilku tajemnic, które zdradziła nam „Kama”.

Imię i nazwiskoKamila Colik

Data urodzenia16 lipca 1991

Pozycja na boiskuLibero

Wychowanka KlubuKU AZS US Katowice

1. Zostałam siatkarką ponieważ…

Sport towarzyszył mi przez całe dzieciństwo. Trenowałam piłkę nożną, ale siatkówka była większym magnesem i tak zostało.

2. Jak nie siatkówka to…

Piłka nożna, tenis.

3. Największy sportowy wzór to…

Nie posiadam sportowego wzoru, ponieważ w świecie sportu znajduję osoby, które mnie inspirują , a z czasem nawet stają się mentorami.

4. Marzy mi się gra w… (klub lub kraj)

Lidze Włoskiej

5. Moim największym motywatorem jest…

Tutaj zespół wie, że to Kinderki, do których mam ogromną słabość 🙉, ale oprócz tego, motywuje mnie zawsze możliwość samej gry, która sprawia mi ogromną radość.

6. Dotychczas najtrudniejszy mecz rozegrałam przeciwko…

San Pajda. Był to mecz 1 rundy, gdzie jednocześnie przeciwnik był bardzo wymagający, ale i emocje były na najwyższym poziomie przez cały mecz.

7. Największym żartownisiem w drużynie jest…

Pajo🕷️

8. Czy masz jakiś przedmeczowy rytuał?

Wieczór przed meczem musi być czas na motywującą książkę i medytację. Natomiast dzień meczowy, to na pewno odpowiednia, słodka przekąska.

9. Mam słabość do…

Kinderków!

10. Moim hobby jest…

Od niedługiego czasu, jest to poznawanie siebie. Medytacje i książki pozwalające poznać siłę jaką w sobie mamy.

11. Największy sportowy sukces…

Jest nim to, że dzięki naprawdę ciężkiej pracy, która nadal trwa, mogę sobie powiedzieć, iż samym sportowym sukcesem jest ciągły rozwój.

12. Czego najbardziej żałuję w swojej karierze sportowej…

Żałuję tego, że życie zbyt późno pozwoliło mi na rozpoczęcie przygody z siatkówką. Przez co nie mogłam walczyć w poszczególnych kategoriach młodzieżowych. 

13. Słowo, które najlepiej określa moją osobę…

Tutaj muszą wystąpić 2 słowa: szalona, ambitna.

14. Kibicom z Wieliczki chciałabym powiedzieć…

Nie w każdym klubie żyje się siatkówką, tak jak dzieje się to w Wieliczce. Jest to ogromna przyjemność, doświadczyć tego na własnej skórze. Za co mogę jedynie bardzo mocno podziękować.

15. Po zakończeniu kariery…

Takie coś nastąpi? 😂