Przywozimy komplet punktów z Krosna.

Bardzo cenne zwycięstwo odniosła nasza drużyna w Krośnie, pokonując tamtejsze Karpaty 3:1. Pierwsza partia to bardzo dobra gra naszego zespołu i pewne zwycięstwo do 17. W drugiej odsłonie nastąpił w naszej grze przestój, który zdarza się nam dość często. Wypracowana przez rywalki przewaga okazała się zbyt trudna do odrobienia i ostatecznie przegraliśmy tę partię do 18. Warto zaznaczyć, że w końcówce tego seta kontuzji doznała jedna z liderek rywali, Iwona Krochmal.  Trzeci set ułożył się podobnie jak pierwszy i pewnie zwyciężyliśmy go do 19. Czwarty set był bardzo wyrównany. Przy stanie 23:23 rywalki zepsuły zagrywkę, natomiast piłkę meczową skutecznie zablokowały podwójnym blokiem Karolina Sowisz i Judyta Gawlak.