Partnerzy

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Wieliczka i Powiatu Wielickiego.

Złoty sponsor

7 R Logistic jest firmą deweloperską zajmującą się przygotowaniem, realizacją i zarządzaniem nowoczesnymi obiektami magazynowymi. Specjalizujemy się w inwestycjach build to suit (BTS) dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań klientów oraz realizowanych na indywidualne zamówienie. Posiadamy nieruchomości w atrakcyjnych miejscach pod względem logistycznym w Polsce. Wynajmujemy duże powierzchnie magazynowe dla Klientów korporacyjnych, jak również mniejsze dla Klientów oczekujących niewielkich, indywidualnych rozwiązań magazynowych. Zapewniamy kompleksową usługę w zakresie logistyki magazynowej. Jesteśmy elastyczni w tworzeniu rozwiązań, uwzględniających indywidualne potrzeby każdego Klienta.
www.7rlogistic.pl

Małopolski Bank Spółdzielczy Srebrnym Partnerem WTS Solna ! Bank Spółdzielczy w Wieliczce wyróżniony został prestiżową nagrodą miesięcznika „Bank” jako „Najlepszy Bank Spółdzielczy”. Tak jak nasi Partnerzy, WTS Solna także dąży do bycia najlepszym ! Ponadto Bank został nagrodzony tytułami „Lider Regionu Kraków” i „Złota Firma Małopolski”. Kierując się przesłaniem twórców bankowości spółdzielczej, Bank utrzymuje ścisłe związki ze społecznością lokalną i wspiera finansowo przedsięwzięcia o charakterze oświatowym, kulturalnym i społeczno – gospodarczym, poprzez sponsorowanie i doraźną pomoc finansową udzielaną szkołom, organizacjom społecznym i charytatywnym.
www.mbsw.pl

„Chomik” Gdów – laureat nagrody Diamentów Forbesa !

„Chomik” jest jednym z liderów w hurtowej sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego w Polsce. Jest kluczowym odbiorcą i dystrybutorem wielu firm z Dalekiego Wschodu i Europy. Zatrudnia 100 osób. Ciągle inwestuje. W roku 2014 firma oddała do użytku nowoczesny budynek biurowy o powierzchni 1500m2 a rok wcześniej otwarła halę wysokiego składowania w której znajduję się 40 tys. miejsc paletowych. Prężny rozwój firmy Chomik nie byłby możliwy gdyby nie wykwalifikowana kadra pracowników, rzetelnie wykonująca swoje zadania oraz dbająca o dobry wizerunek firmy. Dzięki niej obecnie współpracują z ponad 5 tysiącami sklepów, hurtowniami, centrami ogrodniczymi, sieciami sklepów oraz eksportują towar za granicę. „Chomik” jest laureatem wielu wyróżnień ale w firmie najbardziej cennią otrzymany tytuł „Perły Wieliczki” w kategorii firma roku.
www.chomik.pl

Firma Handlowa ELEKTRET powstała w 1992 r.
W momencie rozpoczęcia działalności posiadaliśmy tylko jeden punkt handlowy, stopniowo uruchamialiśmy następne. Na dzień dzisiejszy Firma posiada duży magazyn
centralny i siedem oddziałów hurtowych i detalicznych. Na przełomie roku 2015/2016 staliśmy się członkami sieci    EL-Plus które jest polską grupą zrzeszającą hurtownie z branży elektrotechnicznej.

http://elektret.pl/

Brązowy sponsor

Na rynku od 1988 roku, Elsta Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi w zakresie elektroenergetyki i automatyki przemysłowej dla sektora energetycznego, ochrony środowiska oraz górnictwa. Firma realizuje kompletne pakiety elektryczne dla największych obiektów w Polsce, Europie Zachodniej oraz Skandynawii, gdzie od paru lat działają również spółki lokalne w ramach Grupy Elsta. Najprościej rzecz ujmując: We make it work!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
www.elsta.pl

Partnerzy

TECHNIQ to jedna z największych i najbardziej uznanych firm deweloperskich na krakowskim i wielickim rynku domów i osiedli jednorodzinnych !
Od 2006 roku w naszych inwestycjach domy znalazło już ponad 150 rodzin !Najważniejsze są i były dla nas zawsze fundamenty, które ukształtowały TECHNIQ jako firmę, która dba o :
1. PIĘKNE LOKALIZACJE!
Wyszukuje i buduje osiedla na najpiękniejszych widokowych działkach w takich lokalizacjach jak Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Libertów, Lusina, Ochmanów, Mogilany, Zielonki czy Skawina itd.
2. JAKOŚĆ!
Zawsze kieruje się największą jakościa wykonania, a wykonywane domy zawsze charakteryzuja niepowtarzalnym designem. Budujemy solidnie!
3. KLIENT!
Zawsze stara się dostosować do klienta i jego potrzeb. Jest nastawiona elastycznie i stara się realizować wymagania.
4. BEZPIECZEŃSTWO!
W pełni jest Polską rodzinną firmą z własnym kapitałem ! Posiadamy własną stałą ekipę budowlaną, która od 2006 roku nie zmieniła się! Sami budujemy i sami sprzedajemy przez co cały proces od zakupu ziemi do przekazania kluczy znajduję w ramach jednej firmy, przez co macie państwo gwarancje, że państwa dom będzie bezpieczny!
5. CENA!
Nasze ceny zawsze były atrakcyjne przez co do tej pory większość domów było rezerwowanych do tej pory na początkowym etapie budowy !
Dziś do tych cech dorzucamy jeszcze szeroką ofertę, u nas możesz kupić zarówno mieszkanie jak i szeregówkę, bliźniaka, dom jednorodzinny czy wille. Oglądnij nasze inwestycje i sprawdź nasze możliwości ! BĄDŹ SZCZĘŚLIWY w wybudowanym przez NAS dla CIEBIE domu!
http://www.techniq.pl/

Delikatesy Metro znajdują się przy ul. Leśnej 1B w Wieliczce. Najlepsze produkty spożywcze, świeże pieczywo, niskie ceny, duży parking, zawsze miły i uśmiechnięty personel to tylko kilka z wielu zalet firmy handlowo-usługowej Metro. Zapraszamy na zakupy, wspierajmy firmy, które angażują się w sport ! Właścicielem firmy jest Pan Tomasz Fliśnik – osoba bardzo mocno wspierająca lokalne przedsięwzięcia nie tylko sportowe. Zachęcamy również do korzystania z myjni samoobsługowej należącej do naszego Partnera, która znajduje się przy ul. Narutowicza 18 w Wieliczce.

Nasz nowy Partner ma swoją siedzibę w Wieliczce. Transfer Team jest firmą specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług przeprowadzkowych na terenie całej Polski. Swoje główne filie posiada w Krakowie i Warszawie. Nasz Partner przeprowadza instytucje państwowe, duże korporacje, ale też małe firmy i klientów indywidualnych, a także działa na stałe zlecenia transportowe w kraju i za granicą. Transfer Team to stabilna firma o ugruntowanej pozycji na rynku, od wielu lat przeprowadza swoich klientów i jest czołową firmą w swojej branży na krajowym rynku. Transfer Team, tak jak pozostali nasi Partnerzy chce podążać za aktualnymi trendami, a w Wieliczce bardzo modne staje się kibicowanie siatkarkom. Sprawmy wszyscy wspólnie, żeby takim miejscem spotkań ludzi władzy, kultury, sportu, biznesu, a przede wszystkim zwykłego kibica była hala Solnego Miasta, na każdym meczu WTS SOLNA!
www.wygodneprzeprowadzki.pl

GRUPA B12 istnieje już od 1997 roku – z początkowo małej lokalnej – rodzinnej firmy położonej na Dębnikach w centrum Krakowa – rozrosła się do grupy obejmującej swym działaniem – powiaty krakowski, wielicki, wadowicki, myślenicki i nowotarski. W ramach rozwoju firmy od 2006 roku działa oddział w Wieliczce – położony w samym sercu tego historycznego miasta – przy Rynku Górnym 12. W tym biurze świadczone są usługi w zakresie pośrednictwa i doradztwa w obrocie nieruchomościami (sprzedaż – kupno – wynajem), administracji i zarządzania nieruchomościami (wspólnotami mieszkaniowymi – osiedlami – nieruchomościami komercyjnymi) oraz usługi geodezyjne (podziały – inwentaryzacje – mapy – wznowienia – regulacje stanów prawnych).
Zapraszamy na – www.rynekgorny12.wieliczka.pl, www.geodetawieliczka.pl lub www.zarzadcawieliczka.pl lub do zobaczenia na trybunach sportowych – wspierając Naszą Drużynę WTS Solna!!!
www.b12.pl

Firma Optotech Medical istnieje od 1999 roku i zajmuje się dystrybucją sprzętu medycznego ze szczególnym uwzględnieniem okulistyki. Specjalizuje się w dostarczaniu sprzętu i materiałów okulistycznych do zakładów optycznych, gabinetów okulistycznych, przychodni i oddziałów okulistycznych. Siedziba firmy znajduje się w Wieliczce. Dziękujemy kolejnemu lokalnemu Partnerowi za wsparcie naszego klubu !
http://www.optotech.pl/

Kraina Kolorów to firma z Wieliczki, która zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży handlowej. Zapewniamy konkurencyjne i stabilne ceny oraz towary najlepszej jakości. Oferujemy : Systemy dociepleń, Gładzie, kleje, gipsy, farby, tynki, lakierobejce, impregnaty, lakiery do drewna i metalu, narzędzia i elektronarzędzia oraz art. metalowe i elektryczne.
Stale staramy się wzbogacać nasz asortyment, a każdego klienta traktować indywidualnie. Dla stałych nabywców zapewniamy wysoki rabat. Zapraszamy serdecznie do naszych sklepów przy ul.Piłsudskiego 52 oraz ul.T.Kościuszki 36b. w Wieliczce. Placówki otwarte są od pon-pt w godzinach 7.00-18.00 oraz w soboty od 7.00-13.00. Nasze produkty można także nabyć na allegro.pl oraz na naszej oficjalnej stronie
www.krainakolorow.pl.
Życzymy Państwu udanych zakupów.

Internetowy sklep z materiałami dla artystów plastyków, profesjonalistów i amatorów. Oferuje najwyższej jakości materiały wiodących firm światowych i krajowych producentów. Znajdziesz tu wszystko co potrzebne w pracowni malarza, rysownika, grafika, rzeźbiarza oraz materiały do twórczego hobby i edukacji plastycznej.
Zapraszamy na: www.sklepplastyczny.pl

Firma PRACTIC sp. z o.o. S.K.A. jest producentem i dystrybutorem artykułów gospodarstwa domowego na rynek krajowy i zagraniczny od 1988 roku. Początki jej działalności to wyłącznie produkcja plastikowych wyrobów kuchennych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, poszerzyła ona asortyment o wyroby drewniane i metalowe. Staramy się aby nasze produkty były niepowtarzalne, wyróżniały się oryginalnym wzornictwem, opakowaniem, jakością. Co roku powiększamy asortyment i zdobywamy nowe rynki zbytu. O jakości naszych wyrobów i rzetelności realizacji zamówień świadczy fakt, iż od wielu lat wyroby nasze znajdują się na półkach większości hipermarketów w Polsce i za granicą. Wiele lat satysfakcjonującej współpracy z naszymi odbiorcami i dostawcami zaowocowało opinią solidnego i rzetelnego partnera. Bardzo stabilne i konkurencyjne ceny stanowią filar naszych sukcesów handlowych zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.
www.practic.com.pl