post

Finał Wojewódzki Kadetek w Wieliczce!

Świetna informacja dla kibiców młodzieżowej siatkówki! Już w najbliższy weekend (14-16 lutego) w Wieliczce odbędzie się Finał Wojewódzki Mistrzostw Małopolski Kadetek 2020. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ten turniej.

Podopieczne Trenera Jakuba Kalicieckiego awansowały do Finału Wojewódzkiego a dodatkowo stały się organizatorem turnieju. Rywalizacja rozpocznie się już w piątkowe przedpołudnie, a zwycięzcę, oraz pozostałe miejsca premiowane awansem poznamy w niedzielne popołudnie.

Wszystkie mecze odbędą się w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr. 1 Imienia Kazimierza Wielkiego w Wieliczce, przy ulicy Józefa Piłsudskiego 20.

W turnieju udział wezmą:

SMS SOLNA Wieliczka, POPRAD Stary Sącz, SMS SPARTA UJ Kraków, MKS Andrychów, SETBOL SMS SOS Oświęcim, SMS XXI LO Jedynka Tarnów.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy z której do fazy pucharowej awansują dwa pierwsze zespoły.

W grupie A znalazły się zespoły z Wieliczki, Starego Sącza, oraz Krakowa. Natomiast w grupie B zobaczymy Andrychów, Oświęcim i Tarnów.

Nasze zawodniczki otworzą turniej meczem z krakowiankami, który odbędzie się w piątek o godzinie 11:00. Kolejne spotkanie Tygrysic przypadło na sobotę godzinę 10:00 a rywalkami Solnej będzie drużyna ze Starego Sącza. Jeśli mecze grupowe pójdą po myśli naszych zawodniczek, to swój mecz półfinałowy zagrają w sobotę o godzinie 16 lub 18.

Pełna rozpiska całego turnieju poniżej:

Piątek 14 lutego:

11:00 SMS SOLNA Wieliczka – SMS SPARTA UJ Kraków

13:00 MKS Andrychów – SMS XXI LO Jedynka Tarnów

16:00 POPRAD Stary Sącz – SMS SPARTA UJ Kraków

18:00 SETBOL SMS SOS Oświęcim – SMS XXI LO Jedynka Tarnów

Sobota 15 lutego:

10:00 SMS SOLNA Wieliczka – POPRAD Stary Sącz

12:00 MKS Andrychów – SETBOL SMS SOS Oświęcim

16:00 Półfinał 1A – 2B

18:00 Półfinał 2A – 1B

Niedziela 16 lutego:

10:00 Mecz o III Miejsce

12:00 Mecz o I Miejsce

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszych młodych zawodniczek w tym ważnym turnieju! Dodatkowo będzie to idealne rozpoczęcie siatkarskiego weekendu, który zwieńczy w sobotę o godzinie 17:00 mecz seniorek 7R Solna Wieliczka, które podejmą w Derbach Małopolski Grupa Azoty PWSZ Jedynka Tarnów.

Do zobaczenia na hali!