Dwa domowe zwycięstwa z Energetykiem.

Pierwszy mecz z ENEĄ Energetykiem Poznań nasza drużyna rozpoczęła bardzo słabo. Dwa przegrane sety (do 21 oraz 23), w których po raz kolejny trwoniliśmy dużą przewagę wprowadziły w myśli Kibiców zwątpienie. Jednak w trzeciej partii obraz gry odwrócił się o 180 stopni i wszystkie partie nasza drużyna wygrała z wyraźną przewagą co najmniej 8 punktów. MVP meczu została wybrana Karolina Sowisz, której pojawienie się na boisku w trzeciej partii odwróciło losy meczu.

Drugie spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia naszej drużyny, które w pewnym momencie wynosiło już 19:13 oraz 20:14. Jednak w tym momencie powróciły nasze koszmary z kilku poprzednich meczów i pierwszą partię do 28 wygrały Poznanianki. Druga i trzecia odsłona były bardzo wyrównane, jednak w końcówce więcej zimnej krwi zachowały nasze zawodniczki i zwyciężyły te sety do 23 oraz 27. Ostatni set był najlepszy w naszym wykonaniu, choć znów nie udało się uniknąć nerwów. Ostatecznie wygrana do 21 i w całym spotkaniu 3:1 dała nam prowadzenie w rywalizacji o 3 miejsce już 2:0. Najlepszą zawodniczką drugiego meczu po raz kolejny została Karolina Sowisz, która zdobyła w tym meczu 23 punkty !

Trzeci mecz odbędzie się 14 kwietnia w Poznaniu.